Loading...


تاریخچه Seculus

در قلب کوههای آلپ سوئیس سه کوه زیبای ایگر، مونش،جانگفرا به عنوان سمبل برند سکیولس با شعار زیبایی برتری و دوام بر روی ساعت های سکیولس نقش‏نمایی می‏نمایند.

سکیولس-نمایانگر قدمت و برتری، زیبایی و دقت:

برند سکیولس فعالیت خود را در سال 1960 آغاز نمود. آقای Azevedo که از یک خانواده طلاساز بود یا ایده‏های منحصر به فرد به عنوان پدر برند سکیولس این برند را با الگوی دست‏ساز و بسیار سطح بالا شروع به ساخت و تولید نمود. امروزه کمپانی سکیولس نه تنها در امر ساعت به عنوان یک کمپانی موفق است بلکه در زمینه‏هایی چون بانکداری و ساختمان در دنیا خود را عرضه کرده است.

نشان و فلسفه

کمپانی موفق سکیولس ساعت خود را در گروه‏های مختلف همچون رویال (Limited)، امبسادور- کلاسیک ، پتیاگوارس، دون کارلوس، کاپلیا، ایلوژن و... به دوستداران ساعت‏های سطح بالا عرضه می‏دارد. سوئیس یکی از بهترین مکان‏هایی است برای ساخت ساعت‏هایی با کیفیت بسیار بالا و دست‏ساز. نام Seculus از زبان لاتین قدیم برگرفته شده است. به معنای زمان و استمرار می‏باشد. سکیولس به عنوان یکی از قدرتمند ترین برندها (سوئیس) در دنیا با طراحی و سبک بسیار متفاوت از برندها مطرح دیگر دنیا قدرت، زیبایی و قدمت خود را با دیدی متفاوت به شما عرضه می‏دارد.

دسته بندی محصولات

مشتریان ما

توضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیرد.توضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیردتتوضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیردتوضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیردتوضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیردتوضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیردوضیحات مرتبط در این قسمت قرار می گیرد

عضویت در خبرنامه

  • برندهای معتبر
  • گارانتی معتبر
  • خدمات پس از فروش
  • کیفیت عالی